Automobilių importo iš JAV ir Kanados skaičiuoklė

Transporto priemonės kaina ---
Aukciono mokesčiai ---
Transportavimas į Lietuvą ---
Muitas ---
Krova ---
Tarpininkavimo mokestis ---
PVM (21%) ---
Preliminari viso suma ---

D.U.K.

Nerandate ieškomo atsakymo?

Mes esame tam, kad padėtume. Susisiekite ir suteiksime jums konsultaciją bei atsakysime į iškilusius klausimus.

Kodėl verta pirkti automobilį iš JAV ar Kanados aukcionų?

Pirkdami iš JAV ar Kanados aukcionų, sumokate iki 50% mažiau negu perkant jį Lietuvoje! Automobilį pargabenus ir sutvarkius, puikiai žinosite jo istoriją – patirtas avarijas, tikrą ridą ir kt. Be to, automobiliai iš JAV bei Kanados dažniausiai būna daug geresnės komplektacijos, lyginant su analogais Europoje.

Kiek kainuoja transporto priemonės pakrovimas ir plukdymas iki Klaipėdos uosto?

Kaina priklauso:

  • Nuo transporto priemonės tipo (lengvasis automobilis, motociklas, keturratis ar kt.);

  • Nuo transporto priemonės masės ir matmenų;

  • Nuo transporto priemonės pakrovimo vietos (galimi JAV uostai: New York, Chicago, Houston, Savannah, Los Angeles, Miami, Norfolk, Seattle).

Orientacinę plukdymo kainą galite sužinoti skiltyje „Skačiuoklė“.

Kam perkant automobilį reikalingas užstatas?

Užstatas užtikrina, jog jūs tikrai planuojate pirkti transporto priemonę. Užstatas yra prarandamas tuo atveju, jeigu laimėjus aukcioną pilnas mokėjimas nėra įvykdomas per 2 darbo dienas arba per 5 kalendorines dienas kartu kompensuojant ir aukciono baudą.

Laimėjau aukcione, per kiek laiko turiu sumokėti likusią sumą?

Laimėjus aukcioną mokėjimą privalote atlikti per 2 kalendorines dienas. Jeigu vėluosite, jums teks kompensuoti aukciono baudą (50 USD). Nesumokėjus likusios sumos per 3 kalendorines dienas, yra taikomas ir saugojimo mokestis (20 USD už dieną). Pavėluotą mokėjimą, baudą ir saugojimo mokestį privalote apmokėti per 5 kalendorines dienas, kitu atveju transporto priemonė bus grąžinta į aukcioną pardavimui, o jūs prarasite visą sumokėtą užstatą.

Kokie muito mokesčiai yra taikomi transporto priemonėms iš JAV ir Kanados?

Transporto priemonėms iš JAV ir Kanados yra taikomi šie mokesčiai:

  • 10% importo mokestis (skaičiuojamas nuo transporto priemonės pirkimo JAV sumos kartu su visomis transportavimo išlaidomis);

  • 21% standartinis PVM mokestis nuo bendros vertės (transporto priemonės pirkimo JAV suma kartu su visomis transportavimo išlaidomis ir importo mokestis).

Jeigu įsigytos transporto priemonės vertė yra labai maža, muitas skaičiuojamas pagal transporto priemonės rinkos kainą. Jeigu transporto priemonė dalyvavo auto įvykyje, turto vertintojai apskaičiuoja detalių ir remonto darbų mokesčius ir jie yra atimami nuo bendros vertės.

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei jos tobulinimą. Slapukai yra suskirstyti į kategorijas pagal jų pobūdį ir tikslus: būtinieji, analitiniai ir rinkodaros slapukai. Būtinieji slapukai yra įdiegiami automatiškai, o paspausdami "Sutinku, tęsti naršymą" sutinkate su visų kategorijų slapukais.