Automobilių ir kitų transporto priemonių importas iš JAV, Kanados

Tarpininkaujame įsigyjant automobilius ir kitas transporto priemones JAV bei Kanados aukcionuose. Pasirūpiname jų transportavimu į Lietuvą ir tarpininkaujame atliekant muitinės procedūras.

Pirkimas <br>aukcionuose Pirkimas
aukcionuose
Transportavimas <br>į Lietuvą Transportavimas
į Lietuvą
Tarpininkavimas <br>muitinėje Tarpininkavimas
muitinėje
Pardavimas <br>Europoje Pardavimas
Europoje
Turėdami ilgametę patirtį transporto sektoriuje, galime užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę.

Tarpininkavimas perkant JAV ir Kanados aukcionuose

Tarpininkavimas perkant JAV ir Kanados aukcionuose

Padedame įsigyti automobilius JAV ir Kanados aukcionuose. Suteikiame profesionalias konsultacijas renkantis svajonių automobilį.

Automobilių transportavimas iš JAV ir Kanados

Automobilių transportavimas iš JAV ir Kanados

Pasirūpiname transportavimu į Lietuvą ar kitą pasirinktą šalį. Galime pargabenti automobilius pirktus ne tik aukcionuose, bet ir iš fizinių asmenų ar kitų pardavimo vietų.

Tarpininkavimas visose muitinės procedūrose

Tarpininkavimas visose muitinės procedūrose

Grįžus automobiliui į Lietuvą, tarpininkaujame atliekant visas muitines procedūras, kad jums nereikėtų niekuo rūpintis.

Tarpininkavimas parduodant automobilius Europoje

Tarpininkavimas parduodant automobilius Europoje

Jei turite sunkumų parduoti automobilį Lietuvoje, galime padėti jį parduoti Vokietijoje pas ilgamečius ir patikimus mūsų partnerius.

Automobilių aukcionai

D.U.K.

Nerandate ieškomo atsakymo?

Mes esame tam, kad padėtume. Susisiekite ir suteiksime jums konsultaciją bei atsakysime į iškilusius klausimus.

Kodėl verta pirkti automobilį iš JAV ar Kanados aukcionų?

Pirkdami iš JAV ar Kanados aukcionų, sumokate iki 50% mažiau negu perkant jį Lietuvoje! Automobilį pargabenus ir sutvarkius, puikiai žinosite jo istoriją – patirtas avarijas, tikrą ridą ir kt. Be to, automobiliai iš JAV bei Kanados dažniausiai būna daug geresnės komplektacijos, lyginant su analogais Europoje.

Nuo ko pradėti, norint įsigyti transporto priemonę aukcionuose?

Paprasta! Susipažinkite su pirkimo proceso informacija, aukciono ir kitais mokesčiais. Išsirinkite transporto priemonę, kurią norite įsigyti, ir nuspręskite, kokią maksimalią sumą pinigų galite skirti ją įsigyjant.

Ką būtina žinoti prieš perkant automobilį aukcionuose?

Šiuose aukcionuose pardavėjas niekada neatsako už automobilio būklę ir parduoda jį tokį, koks jis yra realiu laiku pas pardavėją. Tos pačios nerašytos taisyklės galioja ir automobilio rakteliams, dėl kurių aukciono pardavėjas neprisiima atsakomybės. Visgi dingus rakteliams mūsų įmonės konsultantai būtinai atliks visus įmanomus veiksmus dingusiam raktui rasti. Jeigu jis net nebuvo aukcione, tai reiškia, jog rakteliai liko pas buvusį savininką ir jų jau nesusigrąžinsite.

Kam perkant automobilį reikalingas užstatas?

Užstatas užtikrina, jog jūs tikrai planuojate pirkti transporto priemonę. Užstatas yra prarandamas tuo atveju, jeigu laimėjus aukcioną pilnas mokėjimas nėra įvykdomas per 2 darbo dienas arba per 5 kalendorines dienas kartu kompensuojant ir aukciono baudą.

Kur galima rasti aukciono terminų paaiškinimus?

Visus aukciono santrumpų paaiškinimus galite rasti straipsnyje "Automobilių aukcionų terminų paaiškinimai".

Mūsų interneto svetainėje yra naudojami slapukai, kurie padeda užtikrinti tinkamą svetainės veikimą bei jos tobulinimą. Slapukai yra suskirstyti į kategorijas pagal jų pobūdį ir tikslus: būtinieji, analitiniai ir rinkodaros slapukai. Būtinieji slapukai yra įdiegiami automatiškai, o paspausdami "Sutinku, tęsti naršymą" sutinkate su visų kategorijų slapukais.