Automobilių ir kitų transporto priemonių
importas iš JAV, Kanados

Tarpininkaujame įsigyjant automobilius ir kitas transporto priemones JAV bei Kanados aukcionuose. Pasirūpiname jų transportavimu į Lietuvą ir tarpininkaujame atliekant muitinės procedūras.

Turėdami ilgametę patirtį transporto sektoriuje,
galime užtikrinti teikiamų paslaugų kokybę.

Susisiekite

Automobilių
aukcionai

Domina automobilio pirkimas
JAV ar Kanados aukcionuose?

D.U.K.

Nerandate ieškomo atsakymo?

Mes esame tam, kad padėtume. Susisiekite ir suteiksime jums konsultaciją bei atsakysime į iškilusius klausimus.

Kodėl varta pirkti automobilį iš JAV ar Kanados aukcionų?

Pirkdami iš JAV ar Kanados aukcionų, sumokate iki 50% mažiau negu perkant jį Lietuvoje! Automobilį pargabenus ir sutvarkius, puikiai žinosite jo istoriją – patirtas avarijas, tikrą ridą ir kt. Be to, automobiliai iš JAV bei Kanados dažniausiai būna daug geresnės komplektacijos, lyginant su analogais Europoje.

Nuo ko pradėti, norint įsigyti transporto priemonę aukcionuose?

Paprasta! Susipažinkite su pirkimo proceso informacija, aukciono ir kitais mokesčiais. Išsirinkite transporto priemonę, kurią norite įsigyti, ir nuspręskite, kokią maksimalią sumą pinigų galite skirti ją įsigyjant.

Ką būtina žinoti prieš perkant automobilį aukcionuose?

Šiuose aukcionuose pardavėjas niekada neatsako už automobilio būklę ir parduoda jį tokį, koks jis yra realiu laiku pas pardavėją. Tos pačios nerašytos taisyklės galioja ir automobilio rakteliams, dėl kurių aukciono pardavėjas neprisiima atsakomybės. Visgi dingus rakteliams mūsų įmonės konsultantai būtinai atliks visus įmanomus veiksmus dingusiam raktui rasti. Jeigu jis net nebuvo aukcione, tai reiškia, jog rakteliai liko pas buvusį savininką ir jų jau nesusigrąžinsite.

Kam perkant automobilį reikalingas užstatas?

Užstatas užtikrina, jog jūs tikrai planuojate pirkti transporto priemonę. Užstatas yra prarandamas tuo atveju, jeigu laimėjus aukcioną pilnas mokėjimas nėra įvykdomas per 2 darbo dienas arba per 5 kalendorines dienas kartu kompensuojant ir aukciono baudą.

Kur galima rasti aukciono terminų paaiškinimus?

Visus aukciono santrumpų paaiškinimus galite rasti straipsnyje "Automobilių aukcionų terminų paaiškinimai".

Išnaudokite savo laiką prasmingai,
o rūpesčius palikite mums.